Hej!

Fotografia jest dla mnie sztuką obserwacji. To umiejętność znalezienia czegoś interesującego w zwykłym miejscu. Odkryłem, że nie jest zbyt istotne, co widać – istotne jest to, co potrafisz z tym zrobić” – te słowa Elliott Erwitt’a idealnie wpasowują się w kanwy mojej fotografii.

Co mogłabym powiedzieć o sobie? Żona Piotrka, mama Zosi, pasjonatka gotowania, wygadana słuchaczka i obserwatorka. 

Uwielbiam poznawać ludzi, słuchać ich historii, łapać to, co nieuchwytne, dostrzegać to, co niezauważalne na co dzień i co najważniejsze – zatrzymać to na zdjęciach.
Emocje – podstawa fotografii.

Kocham swoją pracę i uważam, że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, ponieważ moja praca to przede wszystkim moja pasja. Jestem miłośniczką naturalnego światła oraz spontanicznych kadrów.

Podczas pracy bardzo cenię sobie rozmowę, przez co choć po części mogę poznać Was lepiej. To dzięki temu łatwiej mi jest kreować Waszą historię i stworzyć coś niesamowitego, co zostanie z Wami na długie lata.

Jeśli chcecie mnie lepiej poznać, macie pytania – zapraszam do kontaktu. Umówmy się na niezobowiązujące spotkanie – wcale nie musimy gadać wyłącznie o zdjęciach!

Joanna Daniluk

(C) 2024 ShowMe Joanna Daniluk

Wykonanie: nobsite

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.