21 lipca, 2021

Weronika i Krystian – było pięknie!

Cześć! Troszkę mnie tu nie było, jednak musze przyznać, że mam mnóstwo pracy i niekiedy ciężko znaleźć wolną chwilę … jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam na mojego Facebooka – ShowMeee 🙂 

Dziś chciałam Wam pokazać skrót reportażu ślubu plenerowego Weroniki i Krystiana.

Zaczęliśmy standardowo od przygotowań, które bardzo lubię. Mamy wtedy sporo czasu na wyłapanie fajnych momentów, bez zbędnych, ustawianych scen.

Ślub i przyjęcie weselne odbyło się na malowniczej działce – co ciekawe Weronika i Krystian z pomocą Rodziny przygotowali wszystko sami! Po dotarciu na miejsce byłam oczarowana, jak pięknie można zagospodarować przestrzeń, która bądź co bądź sama w sobie miała wiele uroku.

Podczas rozmów z Wami zawsze powtarzam kwestię spójności oraz odpowiedniego przygotowania – ślub bierzecie raz w życiu – pozwólcie aby ten dzień zapadł w Waszej pamięci na zawsze, a świetnie przygotowane miejsce przyjęcia i dekoracje zostały w naszej pamięci na długo.

Pamiętajcie – my, fotograf i filmowiec uwiecznimy to, co nam przygotujecie 😉 Zadbajcie o szczegóły, wcale nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy aby całość po prostu „grała” 🙂

A jeśli macie jakieś pytania, nawet nie stricte związane z fotografią – zapraszam Was do kontaktu ze mną 🙂 Jeśli tylko będę mogła, z chęcią Wam pomogę!

Zapraszam do obejrzenia galerii z tego wyjątkowego dnia! 

Uściski!

Weronika i Krystian-76

(C) 2021 ShowMe Joanna Daniluk

Wykonanie: nobsite

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.